ضمانت تعویض ۵ روزه و استرداد ۲ روزه

۱) وجود ایراد فنی :

جهت رفاه حال مشتریان گرامی مجموعه ربیعی ،ضمانت تعویض ۵ روزه محصول در اختیار قرارداده شده است ؛ بدان معنی که مشتریان عزیز بعد از تحویل محصول ۵ روز فرصت خواهند داشت ، در شرایطی که محصول دارای مشکل باشد ، مجموعه ربیعی نسبت به تعویض محصول اقدام نماید؛ چنانچه موجودی آن محصول در انبار سایت به اتمام رسیده باشد ، مشتریان میتوانند تقاضای کالای مشابه کرده و یا مبلغ پرداختی را از فروشگاه اخذ کنند. تعویض و بازگشت کالا

شرایط :

  1. مشتری گرامی بایستی نهایتا طی مدت ۵ روز پس از دریافت محصول ، ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل به پست الکترونیک مجموعه ربیعی به نشانی info@rabieigallery.com یا تماس تلفنی به بخش امورمشتریان مجموعه ربیعی اعلام نمایند .
  2. ایراد فنی اعلام شده توسط مشتری بایستی مورد تایید کارشناسان فنی مجموعه ربیعی باشد .
  3. ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از محصول خریداری شده یا مواردی قبیل آن و یا ما بقی مشکلات که عمدی نباشد.
  4. در شرایطی که پس از استرداد محصول ، ایراد فنی اعلامی ، مورد تایید کارشناسان فنی مجموعه ربیعی نباشد هم، هزینه های ارسال مجدد محصول بر عهده ی مجموعه ربیعی است.

۲)عدم تطابق محصول یا انصراف از خرید :

واحد کنترل کیفیت مجموعه ربیعی پیش از بسته بندی محصولات، با دقت و وسواس بالایی آنها را بررسی کرده و در صورت اطمینان از صحت و سقم و تطابق محصول نسبت به ارسال مرسوله اقدام مینماید؛ درصورتیکه محصول سفارش داده شده با محصول تحویلی به مشتری مغایرت داشته باشد و یا به علتی مشخص ، مشمول سرویس استرداد ۲ روزه میباشد.

درصورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق محصول ،بدون بازکردن آکبند (پلمپ) محصول مقدور باشد ، پس از خارج شدن از حالت ذکر شده ، امکان استفاده از این سرویس ویژه از کاربر سلب می شود.

محصول برگشتی بایستی از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود ، توسط گالری جواهرات ربیعی دریافت شود و هر نوع تفاوت حال ظاهری محصول مورد نظر، باعث خروج محصول از شرایط تعویض و عودت می شود و گالری هیچگونه مسئولیتی در این مورد را پذیرا نیست. تعویض و بازگشت کالا

هر فرد حقوقی یا حقیقی با یک نام کاربری ثبت شده و مشخصات مشابه ، ۵ مرتبه میتواند از شرایط تعویض و عودت کالا بهره مند شود ، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه مجموعه ربیعی نیست.

در صورت وجود ایراد در محصول و یا ایراد فنی از طرف مجموعه ، کاربر موظف است که جهت پیگیری برای انجام مرحله عودت یا تعویض محصول، عکس از محصول به ادرس ایمیل گالری ربیعی به نشانی info@rabieigallery.com ارسال نمایند.

و در صورت عدم ارسال در روزهای معین ، گالری ربیعی هیچ گونه مسئولیتی در مورد این موضوع نخواهد پذیرفت .

*** لازم به ذکر بوده که کاربر گرامی با خرید از وب سایت گالری ربیعی پذیرفته است که از تمامی این قوانین مطلع بوده و حق هیچ گونه ادعایی خارج از موارد ذکر شده نخواهد داشت.***

لازم به ذکر بوده که تمام هزینه های عودت محصول برعهده ی گالری طلا و جواهرات ربیعی میباشد .

درصورت بروز هرگونه خطا در ارزش ریالی یا درج قیمت محصول در وب سایت گالری طلا ربیعی حق لغو سفارش و خرید در گالری طلا محفوظ میباشد .

گالری ربیعی طی ۷۲ساعت کاری وجه را به حساب اعلامی توسط کاربر واریز کرده،لذا کاربر هنگام ورود به سایت طلای ربیعی پذیرفته است که از این موضوع اطلاع داشته و در این خصوص گالری ربیعی مسئولیتی را قبول نمیکند . تعویض و بازگشت کالا