دریافت سفارشات

تمام محصولات سفارش داده شده از سمت کاربران ، قبل از ارسال توسط بخش کنترل کیفیت گالری ربیعی ، کنترل شده و پس از تاییدیه کامل مسئول مربوطه از صحت سلامت کالا نسبت به ارسال اقدام میشود. سفارشات

محصولات در بسته بندی ایمن و استاندارد به مشریان عزیز تحویل میگردد . مشتریان در حین تحویل محصولات بایستی بسته بندی محصول و خود محصول را کنترل و سالم بودن و دریافت آن را رسید نمایند و درصورت مشاهده هرگونه مشکل و یا عدم تطابق محصول مورد نظر با سفارش ثبت شده و یا در بسته بندی محصول (از قبیل پاره شدن ، شکسته شدن بسته بندی و…) که نشانه وجود مشکلات احتمالی آن باشد ، از تحویل گرفتن محصول خودداری کرده و این موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت ربیعی اطلاع داده و پیگیری های لازمه را انجام دهد . در غیر اینصورت کاربر گرامی با امضا رسید دریافت محصول ، صحه مرسوله را تایید نهایی نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب مینماید .

روش های ارسال

*** تمامی هزینه های ارسال های گالری ربیعی برای تهران و تمام سطح کشور رایگان میباشد.***

ارسال محصولات در مجموعه ربیعی با توجه به شهر انتخاب شده  کاربر میباشد . در تهران توسط پیک گالری ربیعی و در شهرستان های ایران توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ( همراه با بیمه نامه اختصاصی ) میباشد .

درصورت ارسال با پست پیشتاز مشتریان عزیز با مراجعه به وب سایت رسمی اداره پست ایران ، میتوانند مرسوله خود را پیگیری نمایند.

تمام تلاش تیم مجرب مجموعه ربیعی برای ارسال مناسب و تحویل سالم محصول میباشد .

 

مدت زمان تحویل

مجموعه ربیعی در جهت خدمات هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان خود ، تمام محصولات ارسالی از طریق پیک خود مجموعه در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت سه ساعت کاری در اختیار مشتریان قرار میدهد و سفارش مشتریان ساکن شهرستان های ایران ، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و سپس حداکثر طی ۴۸ ساعت بدست عزیزان خواهد رسید .