هفت روز ضمانت تعویض کالا

هفت روز ضمانت تعویض کالا

چنانچه از گالری طلا و جواهر ربیعی خرید کردید و از خرید خود به هر دلیلی رضایت صد در صدی نداشتید، می‌توانید تا هفت روز پس از ثبت خرید، محصول خریداری شده را تعویض نمایید. گالری ربیعی این امتیاز هفت روز ضمانت تعویض را در اختیار تمامی مشتریانش گذاشته که بتوانند با خیالت راحت از وبسایت گالری طلا و جواهر ربیعی طلا خریداری کنند و به دور از هر گونه نگرانی طلا آنلاین خریداری شده را با هماهنگی کارشناسان مجموعه تعویض نمایند.

در خصوص خرید آنلاین طلا یا خرید اینترنتی طلا هر گونه سوالی داشتید با شماره‌های شعبه پالادیوم و سون سنتر تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ما شما را راهنمایی بکنند. ۷ روز ضمانت تعویض کالا شامل همه‌ی محصولات می‌شود و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. اگر چنانچه بصورت حضوری از هر یک از شعبات گالری ربیعی طلا خریداری کردید باز هم این امیتاز شامل محصولی که خریداری کردید، می‌شود.

از مجموعه امتیازاتی که گالری طلا و جواهر ربیعی در اختیار مشتریان عزیز و گرامی قرار می‌دهد:

  • ۳ سال گارانتی تعمیرات
  • ارسال رایگان
  • دو روز ضمانت بازگشت کالا

آدرس شعبات گالری طلا و جواهر ربیعی جهت مراجعه حضوری، شما مشتریان عزیز می‌توانید برای دیدن کالکشن‌های زیبا و جذاب طلای ربیعی به آدرس‌هایی که در زیر ذکر کرده‌ایم مراجعه کنید. گالری طلا و جواهر ربیعی به غیر از دو شعبه‌ای که در زیر اعلام شده شعبه‌ی دیگری ندارد.
شعبه ۱ : تهران – پالادیوم – واحد ۶۰۶
شعبه ۲ : تهران – سون سنتر – واحد ۱۰۷

کارشناسان فروش ما بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می‌باشد. طلاهای خریداری شده رایگان ارسال می‌شود و حتی می‌توانید درب منزل پرداخت کنید.

گالری طلا و جواهر ربیعی سعی بر آن داشته تا تمامی طلاهای به روز و جهانی را در کالکشن‌های خود داشته باشد، اگر طلای مدنظر شما در کالکشن موجود نباشد آن محصول بصورت سفارشی برای شما ساخته و طی ۲ هفته کاری تحویل داده می‌شود.