۳ سال گارانتی تعمیرات کالا

3 سال گارانتی تعمیرات

گالری طلا و جواهر ربیعی به مدت ۳ سال گارانتی تعمیرات رایگان برای انواع محصولات در اختیار تمامی مشتریان قرار داده است. شما هر محصولی با هر قیمتی که خریداری کنید طی مدت ۳ سال پیک گالری طلا و جواهر ربیعی محصول را از درب منزل شما مشتریان عزیز و گرامی دریافت می‌کند و به واحد تعمیرات گالری طلا ربیعی تحویل داده می‌شود و در نهایت مجددا محصول را به دستان نازنین شما می‌رساند. تمامی این روند بصورت کاملا رایگان امکان پذیر است.

یکی از ارزش‌ها و اهدافی که مجموعه گالری طلا ربیعی برای مشتریان خود در نظر گرفته خدماتی است که بعد از خرید آنلاین طلا یا حضوری در نظر گرفته و تمام تلاش خود را کرده که مشتریان محترم بعد از خرید دغدغه تعمیرات طلای خود را نداشته باشند. سه سال گارانتی تعمیرات رنگ و هر مشکلی که طلا خریداری شده داشته باشد با کمال میل از مشتری به صورت رایگان دریافت و تعمیرات لازم را انجام میدهد.

بخشی از خدماتی که گالری طلا ربیعی در اختیار مشتریان قرار میدهد:

  • هفت روز ضمانت تعویض کالا
  • ارسال رایگان
  • دو روز ضمانت بازگشت

آدرس شعبات گالری طلا و جواهر ربیعی جهت مراجعه حضوری، شما مشتریان عزیز می‌توانید برای دیدن کالکشن‌های زیبا و جذاب طلای ربیعی به آدرس‌هایی که در زیر ذکر کرده‌ایم مراجعه کنید. گالری طلا و جواهر ربیعی به غیر از دو شعبه‌ای که در زیر اعلام شده شعبه‌ی دیگری ندارد.
شعبه ۱ : تهران – پالادیوم – واحد ۶۰۶
شعبه ۲ : تهران – سون سنتر – واحد ۱۰۷

کارشناسان فروش ما بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می‌باشد. طلاهای خریداری شده رایگان ارسال می‌شود و حتی می‌توانید درب منزل پرداخت کنید.

گالری طلا و جواهر ربیعی سعی بر آن داشته تا تمامی طلاهای به روز و جهانی را در کالکشن‌های خود داشته باشد، اگر طلای مدنظر شما در کالکشن موجود نباشد آن محصول بصورت سفارشی برای شما ساخته و طی ۲ هفته کاری تحویل داده می‌شود.