۲ روز ضمانت بازگشت کالا

مشتریان گرامی و همیشه همراه گالری طلا و جواهر ربیعی در صورتی که از وبسایت یا شعبات گالری محصولی را خریداری کردید و بعد از خرید خود احساس رضایت کامل را نداشتید، اصلا نگران نباشید چون مجموعه ربیعی بر روی تمام محصولاتش دو روز ضمانت بازگشت کالا را قرار داده است.

شما اگر محصولی را از طریق وبسایت گالری ربیعی یا حضوری خریداری کردید و به هر دلیلی رضایت کامل را از محصول نداشتید می‌توانید ظرف مدت نهایتا ۲ روز محصول خریداری شده را کاملا مرجوع کنید. برای انجام مرجوعی ابتدا باید با هر شعبه‌ای که محصول را خریداری کردید یا نزدیک محل زندگی شما است تماس بگیرید و توضیحات لازم را به کارشناسان فروش ما ارائه دهید. سپس کارشناسان ما برای هماهنگی تحویل کالا و پرداخت وجه با شما تماس گرفته و مراحل مرجوعی را به شما مشتریان عزیز کامل توضیح می‌دهند.

گالری طلا و جواهر ربیعی برای رفاه حال مشتریان محترم خود امتیازات ویژه‌ی دیگری نیز در نظر گرفته است:

  • هفت روز ضمانت تعویض کالا
  • سه سال گارانتی تعمیرات بر روی همه‌ی محصولات
  • ارسال رایگان
  • پرداخت وجه درب منزل

آدرس شعبات گالری طلا و جواهر ربیعی جهت مراجعه حضوری، شما مشتریان عزیز می‌توانید برای دیدن کالکشن‌های زیبا و جذاب طلای ربیعی به آدرس‌هایی که در زیر ذکر کرده‌ایم مراجعه کنید. گالری طلا و جواهر ربیعی به غیر از دو شعبه‌ای که در زیر اعلام شده شعبه‌ی دیگری ندارد.
شعبه ۱ : تهران – پالادیوم – واحد ۶۰۶
شعبه ۲ : تهران – سون سنتر – واحد ۱۰۷

کارشناسان فروش ما بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می‌باشد. طلاهای خریداری شده رایگان ارسال می‌شود و حتی می‌توانید درب منزل پرداخت کنید.

گالری طلا و جواهر ربیعی سعی بر آن داشته تا تمامی طلاهای به روز و جهانی را در کالکشن‌های خود داشته باشد، اگر طلای مدنظر شما در کالکشن موجود نباشد آن محصول بصورت سفارشی برای شما ساخته و طی ۲ هفته کاری تحویل داده می‌شود.